Trénink

Pohyb je nedílnou součástí zdravého života.

Pohyb nám zlepšuje fyzickou i psychickou zdatnost, odolnost vůči nemocem, neboť příznivě ovlivňuje celý kardiovaskulární systém. Díky vyplavování hormonů, endorfinů, se cítíme po sportovním výkonu spokojenější a šťastnějsí. Sport je výborný doplněk při redukci váhy, nabírání svalové hmoty, tvarování postavy, odreagování - odbourává stres.

Tak jako při výživě je nutné i při tréninku si stanovit cíl, a to hubnutí, nárůst svalové hmoty, stabilizace váhy či tvarování postavy. Zvolený cíl je velmi důležitý, neboť na jeho základě je upraven stravovací i tréninkový plán.

Dle výsledků diagnostiky Vašeho pohybového aparátu Vám sestavím přesně na míru pohybový plán.

Diagnostikují se jak oslabené svaly (hluboký stabilizační systém, břišní svaly, dolní fixátory lopatek a mezilopatkové svaly, hýžďové svaly), tak zkrácené svaly.(trapézový sval, zdvihač hlavy, šíjové vzpřimovače, prsní svaly, bederní vzpřimovače, čtyřhranný sval bederní, stehenní svaly, lýtkový sval). Oslabené svaly budeme posilovat a zkrácené protahovat.

Trénovat můžeme ve fitness centru, venku (osobně preferuji park Stromovka v Praze) či u Vás doma. Místo tréninku závisí na dohodě, jsem ochotna se Vám maximálně přizpůsobit.

chci poradit

Poslední recept

Zdravé vánoční cukroví 1.část

Ptáte se jak upéct zdravě vánoční cukroví? Je to jednoduché! Stačí zaměnit pár ingrediencí! Místo bílé pšeničné mouky zvolte celozrnnou,čokoládu na vaření nahraďte kvalitní 70% hořkou, bílý cukr hnědým, sušené ovoce méně slazeným.

celý recept