Trénink

Pohyb je nedílnou součástí zdravého života.

Pohyb nám zlepšuje fyzickou i psychickou zdatnost, odolnost vůči nemocem, neboť příznivě ovlivňuje celý kardiovaskulární systém. Díky vyplavování hormonů, endorfinů, se cítíme po sportovním výkonu spokojenější a šťastnějsí. Sport je výborný doplněk při redukci váhy, nabírání svalové hmoty, tvarování postavy, odreagování - odbourává stres.

Tak jako při výživě je nutné i při tréninku si stanovit cíl, a to hubnutí, nárůst svalové hmoty, stabilizace váhy či tvarování postavy. Zvolený cíl je velmi důležitý, neboť na jeho základě je upraven stravovací i tréninkový plán.

Dle výsledků diagnostiky Vašeho pohybového aparátu Vám sestavím přesně na míru pohybový plán.

Diagnostikují se jak oslabené svaly (hluboký stabilizační systém, břišní svaly, dolní fixátory lopatek a mezilopatkové svaly, hýžďové svaly), tak zkrácené svaly.(trapézový sval, zdvihač hlavy, šíjové vzpřimovače, prsní svaly, bederní vzpřimovače, čtyřhranný sval bederní, stehenní svaly, lýtkový sval). Oslabené svaly budeme posilovat a zkrácené protahovat.

Trénovat můžeme ve fitness centru, venku (osobně preferuji park Stromovka v Praze) či u Vás doma. Místo tréninku závisí na dohodě, jsem ochotna se Vám maximálně přizpůsobit.

chci poradit

Vybraný recept

Krůtí rolka plněná špenátem a feta sýrem s pečenými brambory

celý recept